Çiftler İçin Masaj ve Evinizde uygulayabileceğiniz Eğitimleri

Evli ve Sevgili Çiftleri veya arkadaşlar için Temel Masaj Eğitimi

Bu sınıflar Çiftlerin masajı basit ve kolay öğretmek için isveç ve lenf masaj tekniklerine dayalıdır. Siz ve eşinize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Sizlere faydaları Ruhunuzu besleyici Rahatlatıcı ve eşlerin iletişimine yardımcı olmasıdır. İstendiği takdirde 2. Basamak eğitimi de alınabilir. Buradaki amaç en az sürede masaj becerilerini kullanmak masaj ile iletişim becerilerinizi vurgularsınız. Sınıflar tek veya en fazla 4 çiftle açılır. Ders süresi : 2 saatir.

Ders Fiyatı: 500TL
Kısa bir Süre için indirimli Fiyat: TL375.00

Riva Ve Cumhuriyetköy Spa Merkezlerimizde şu anda hizmet veremiyoruz! Masaj Eğitimleri kendi mekanınızda alınabilir. Randevü için Tel&Whatsapp: 0555 512 98 38 Şişli: coming soon

Dersler Kendi Mekanınızda veya sizin için uygun Otel odanız v.s. alanlarda verilebilir.

Çift masajı bugün Spa endüstrisinde masaj tedavisi in tercih edilen en popüler masajlardan biridir.


Çiftler için masaj aynı odada gerçekleştirilir. İki ayrı masaj masasına uzanan çiftler ayrı ayrı veya istendiği takdirde tek bir masaj terapisten masaj hizmeti alabilirler. 2 ayrı terapist istendiği takdirde aynı anda masaja başlarlar ve senkronize bir şekilde masajı birlikte bitirirler. Tek masaj terapisten masaj alındığında senkranizayon sizin talebinize göre gerçekleşir terapistin çalışma süresi lokal sıralama veya masaj alan kişilerin dinlenme süreleri olarak geçebilir.
Neden çiftler için masaj derseniz öncelikle çiften kastımız evli eşler, kardeşler, arkadaşlar,sevgililer birlikte çiftler için masaj hizmetinden faydalanabilir. Bir paylaşım ve iletişimin dışında çekingen huzursuz, ya da ilk kez için masaj alma kişi çekingen ise, bu masaj geçerli bir çözümdür.

Karınız ve Kocanız için en güzel hediye Çiftler İçin Masaj..

Çiftler için klasik masaj tek terapist:375TL
Çiftler için klasik masaj 2 kişi için tek terapist :550TL

Şu an için sadece Outcall hizmetimiz vardır. Dışarı hizmet bedeli olarak:%25 ilave edilir.

Lütfen dikkat: Riva Spalarımız kapalı olduğundan sadece dışarı hizmet verebilmekteyiz.

Masaj veya Masaj eğitiminde bulunduğumuz durumlarda Telefonlarınıza yanıt veremeyebiliriz.Eğer Telefonunuza yanıt vermesek Lütfen Whatsapp ile mesaj gönderin. +905555129838

* Masajı Kim Yapmalı ? (Masör Bay mı bayan mı olmalı?)

Sadece Bay Masörler bulunmaktadır.

Gelin Hamamı