whatsapp canlı destek
Gelin hamamı

Gelin Hamamı

Romadan, Orta Asaya ya, oradan da gelişerek Osmanlı saraylarına giren hamam sefasını en modern şekliyle Yaşayabileceğiniz SPA merkezimizde düzenlemleri sizin isteğiniz doğrultusunda şekillenecek geleneksel minderlerle ve isteiğiniz doğrultusunda fasıl grubuyla, dansözlerle veya özel danscılar ile ve size özel olarak hazırlanacak gelin hamamı mönüsüyle Gelin ve arkadaşları sultanlar gibi hissedip ağırlanacaksınız.

>> Gelin hamamı, Osmanlı dan beri var olan ve yakın tarihimize kadar gelini erkek tarafının kadınlarının her yönüyle görmesi için süre gelen bir gelenek. Fakat modernleşme, şehir hayatı gibi faktörler bu geleneğin zayıflamasına neden olmuş. O dönemlerde bazı bölgelerde hamamda gelinin kınasını yakıp onu güzel bir evlilik için son kez akrabalarıyla bir arada eğlenme imkanı sunarlarmış. >> Günümüzde bu geleneği yeniden yaşatmak için sizi Ariva Spa ya bekliyoruz.

Gelin Hamamı Fiyatları

Hizmet Adı   Hizmet Detayı   Fiyat  
           
Gelin Hamamı standart   6 kişilik klasik gelin hamamı   750 TL  
Eğlenceli Gelin hamamı   standart hizmete ek olarak ikram + müzik 7 kişi   1500 TL + KDV  
Gelin hamamı dansöz   25 dk dans eğlence   250 TL + KDV  
Özel danscılar ile   Profosylen Erkek veya kadın danscılar 1 saat özel 1 saat Gelin Masajı bekarlığa veda   3000 TL + KDV  
Özel Menülü   istediğiniz menüyü seçin kişi başı   200 TL + KDV / Ay  
Gelin hamamı ilave 1 kişi   herşey dahil ilave 1 kişi   100 TL + KDV  

Gelin hamamına girenler kendileri için özel olarak hazırlanmış kese, peştamal,sabun ve havlularıyla yanlarında hiç bir şey getirmek zorunda kalmıyor. Üzerine peştamallarını sararak ellerinde mum ve kınalarıyla geline eşlik eden misafirlerinizden isteyenler kese ve köpük ritüelinden sonra bayan veya bay tercihinize göre masörlerimiz tarafından yapılan masajla yorgunluklarını da atabilirler.

Amacımız hafızalardan kolay kolay silinmeyecek eğlencelere imza atmak ve evliliğe giden ilk adımınızda sizi mutlu bir anıyla SPA mızda ağırlamak.

Gelin hamamı paketimiz maksimum -? kişiliktir. Paket içinde Kese ve Peştemaller tarafımızdan verilir. Gelin için İstediği Masaj Ücretsiz olarak yapılır. İkramlarımız: Meyve sunumu ve Alkolsüz içecekler. Rezervasyonların en az bir hafta öncesinden yapılması gerekmektedir.
>>>Süre:3 Saat & Ücret:750 TL
Tadilat nedeni ile köpük masajı hizmeti kendi mekanınızda verilebilmektedir.

dugunmaster
ÜYESİDİR. DAHA FAZLA GELİN HAMAMI TEKLİFİ İÇİN TIKLAYIN!